רכב מיד ראשונה-ליסינג אפס קילומטר


לקרוע את הניילונים – רכב חדש מיד ראשונה

אין כמו רכב חדש עם ריח עור משגע, מושבים עטופים בניילונים מבהיקים ומנוע שמזמר בכל התנעה. עד לפני מספר שנים, החוויה הנפלאה הזו לא הייתה זמינה לכל אחד. זאת, בשל מחיריהם הגבוהים של הרכבים החדשים באולמות התצוגה של היבואנים הרשמיים. כעת, מהפכה שעוברת על שוק הרכב בישראל, המובלת על ידי חברות הליסינג המקומיות, שינתה לבלי היכר את האופן שבו אנו קונים רכבים. בזכות כניסתן של חברות ליסינג לשוק הפרטי בענף הרכב, גם לקוחות עם תקציב מוגבל יכולים לקנות רכב חדש מ"השקית". היתרונות שמאחורי רכישת רכב חדש מליסינג

יתרונותיה הרבים של השיטה החדשה באים לידי ביטוי בכמה מובנים, למשל:
  • מחיר – מחירה הממוצע של מכונית יד ראשונה מליסינג עם אפס ק"מ נמוך משמעותית מהמחיר הרשמי של אותו הרכב אצל היבואן.


  • אחריות – חברות ליסינג מעמידות לרשות הלקוחות אופציה לאחריות לאחר הרכישה.


  • אפשרויות מימון – העסקה מאפשרת ליהנות מרכב חדש באמצעות תשלום מקדמה ראשוני, פרישת היתרה בתשלומים חודשיים לתקופה מוגבלת, ומספר אופציות בתום תקופה זו. תשלום המקדמה מושפע מהתקציב הראשוני של הלקוח וממנו נגזר גובה התשלומים החודשיים. גמישות זו במודל הרכישה מאפשרת ללקוחות ללא הון התחלתי גבוה ליהנות מרכב חדש מהניילונים.


  • אפשרויות עתידיות מגוונת – לאחר תום תקופת התשלומים הקבועה, בעל הרכב יכול לרכוש את המכונית על ידי תשלום היתרה, או לשדרג את העסקה עם רכב חדש.


  • חיסכון בזמן לאיתור רכב – כל מי התנסה ב"חוויה" של חיפוש רכב יודע היטב שלא מדובר בעניין של מה בכך. הריצה מיבואן ליבואן, וההתמודדות עם מידע מקצועי רב שאיננו תמיד נהיר לכל אחד, הופכים את הפרויקט למשימה לא פשוטה. לעומת זאת, איתור רכב חדש במרכזי התצוגה של חברות הליסינג הוא מהלך ידידותי לקונה. במקום אחד, הקונה יכול להתרשם ממבחר רב של רכבים אשר מתאימים לתקציבים שונים וצרכים מגוונים. לצד זאת, הוא נהנה מייעוץ מקצועי מטעם חברת הליסינג המכווין אותו למכונית הבאה שלו בקלות.


  • מכירה עתידית של הרכב – אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת רכישת רכב הוא המחשבה על "היום שאחרי". קרי, האם יהיה קל או קשה למכור את הרכב בעתיד. בעת רכישת רכב עם 0 ק"מ מחברת ליסינג, הלקוח יכול בתום תקופת התשלומים להשיב את הרכב לחברת הליסינג ולשדרג לרכב חדש. כמו כן, למרות שהבעלות הראשונה על הרכב היא של חברת הליסינג, הלקוח מתחיל את הקילומטראז' מ-0 על כל המשמעויות שיש לכך לגבי מכירה בעתיד.


  • ייעוץ מקצועי – רכישת רכב מחברת ליסינג מלווה כמובן בייעוץ מקצועי מצד נציגי החברה. היות וחברת הליסינג מציגה שורה ארוכה של דגמים ממספר יבואנים, היא איננה כבולה לסוג רכב מסוים ויכולה להתאים ללקוח את הרכב הטוב ביותר עבורו. עוד באתר: מכירת רכב - שלמה SIXT