רנו

חברת רנו הוקמה בשנת 1898 ע"י לואי רנו ביחד עם אחיו מרסל ופרננדו ונקראה בתחילה "האחים רנו". בשנת 1905 עם הזמנת הייצור הגדולה הראשונה של 250 מוניות מן החברה, היא החלה בתהליכי ייצור תעשייתי- סדרתי. מאז הייתה שותפה רנו גם בפיתוח טנקים במלחה"ע הראשונה ובפיתוח טכנולוגיות לייצור סדרתי יעיל של רכבים כבדים. בשנת 1975 הצליחה החברה להיכנס לשוק מכוניות הפורמולה 1 והוכיחה את יכולותיה הטכנולוגיות גם במישור זה.

בשנות ה-90 בלטו במיוחד הקליאו והטווינגו ומאוחר יותר הושקה רנו מגאן בגרסאות שונות שזכו להצלחה אדירה. בשנת 1999 רכשה רנו את חברת ניסאן ובכך נעשתה לאחת מקבוצות מותגי הרכב הגדולות בעולם. מעבר ליצור רכב לשוק הפרטי, מייצרת רנו אף משאיות, טרקטורים ואוטובוסים.

בשנים האחרונות הכריזה רנו על "מהפכת האמינות" שמטרתה הצבת סטנדרטים חדשים של אמינות רכבי רנו כל דגמיה השונים.
מהפכת האמינות (Quality Control) נחלקת לשלושה שלבים: שלב התכנון הכולל מחקר ופיתוח שמטרתם שיפור איכות ואמינות הרכיבים השונים כגון מערכת ההנעה, מערכות חשמליות, מערכת ההיגוי וכדומה.

השלב השני הוא שלב הניסוי, לפני כל השקה מעבירה רנו 100 לנסיעות מבחן באורך כולל של מאות אלפי קילומטרים בתנאי אקלים ודרך שונים ומגוונים, על מנת לבחון את התמודדות הדגם החדש במגוון רחב של תנאים. השלב האחרון הוא שלב השירות שמטרתו שיפור השירות במוסכים המותג השונים.

בארץ, דגמי רנו מיובאים מזה שנים רבות ע"י קבוצת קרסו. בשנים האחרונות נכנסה רנו לתחום המכוניות החשמליות כאשר הנציגה הבולטת בתחום היא הרנו פלואנס. כיום ניתן למצוא למכירה את הרנו פלואנס החשמלית בדגמיה הראשונים וכן מכוניות נוספות של היצרן בחברת הליסינג שלמה סיקסט.  בחרו לכם רנו בעמוד מכירת רכב של שלמה סיקסט.

 

עוד באתר:
רכב למכירה - אחריות מורכבת ואפשרויות מימון יחודיות
ליסינג פרטי - חיסכון משמעותי ושקט נפשי
קניית רכב - מקבוצת הרכב המובילה בישראל
ליסינג תפעולי - מערך שרות בפריסה ארצית