פורד

חברת פורד הינה אחת מחברות הרכב הידועות והוותיקות ביותר בארה"ב ובעולם כולו. החברה שהוקמה ב-1903 ע"י הנרי פורד בהשקעה קטנה של 28,000$ הפכה ברבות השנים לענקית רכב המובילה את התחום ומכוניותיה אהודות מאוד מסביב לעולם. חזונו של פורד הוביל אותו לפתח את פס היצור הראשון בעולם לייצור המוני של רכבים. בנוסף דגל פורד בשיטות יצור חסכוניות, תגמול הוגן לעובדיו והטמעת מכלול תהליכי יצור שהביאו ליעילות היצור הגבוהה ביותר באותה התקופה.

חברת פורד הפכה במהרה לתאגיד חובק עולם לאחר שהקימה מספר מפעלי יצור לאורכה ולרוחבה של ארה"ב. בהמשך רכשה פורד את מותגי הרכב מרקורי ולינקולין. בין הדגמים האיקוניים של חברת פורד- פורד מוסטנג שנחשב לאחד מרכבי הספורט המשובחים ביותר.


בישראל, חברת דלק מוטורס היא היבואנית הרשמית של פורד והדגם הנמכר ביותר של החברה הוא הפורד פוקוס שזכה להצלחה רבה בישראל. די במהרה הפך פורד פוקוס לאחד מהרכבים המשפחתיים הפופולאריים בישראל ומתחרה בקלות עם דגמים דומים בקטגוריה כגון מזדה, יונדאי וטויוטה. דגמים נוספים של פורד כגון פיאסטה, ופורד מונדיאו נמכרים גם הם הן דרך היבואן והן בחברות ליסינג המתמחות במכירת רכב כדוגמת חברת שלמה סיקסט.


עוד משהו שיעניין אותך

רכב למכירה - אחריות מורכבת ואפשרויות תשלום יחודיות
ליסינג פרטי - חיסכון משמעותי ושקט נפשי
ליסינג תפעולי - מערך שרות בפריסה ארצית