אייקון רכב

רכב למכירה

שלמה הינה קבוצת הרכב המובילה והגדולה בישראל

הקבוצה מחזיקה צי הכולל עשרות אלפי רכבים לצורכי ליסינג, השכרה ואף מכירה. בשל כך, תוכלו ליהנות ממגוון עצום של רכבים: משפחתיים, מנהלים, מיניוואנים, ג'יפונים, מיני, סופר מיני, רכבים מסחריים ועוד. כל רכב מתוחזק ועובר תהליך השבחה מלא שבסיומו מתקבל רכב למכירה שטופל בצורה הטובה ביותר.

קבוצת שלמה מאפשרת ללקוחותיה ליהנות משקט נפשי בכל השלבים, החל משלב חיפוש רכב, בדיקתו, שלב הרכישה וכן לאחר הרכישה.

 

פריסה ארצית

לנוחיותכם 36 סניפי רכב למכירה בפריסה ארצית. לחברה שיתוף פעולה עם כל יבואני הרכב ומכאן שמגוון כלי הרכב המוצעים למכירה הוא הגדול בישראל.

 

רכב למכירה - קניית רכב - שלמה סיקסט
תצוגת כלי רכב למכירה - קבוצת שלמה 


 

אפשרויות מימון נוחות ושקיפות מלאה - קניית רכב בראש שקט

לקוחות הרשת נהנים מאפשרויות מימון אטרקטיביות, פריסת תשלומים נוחה בהתאם לצרכי הלקוח לצורך רכישת רכבים. קבוצת שלמה פועלת בשקיפות מלאה ובעת קניית רכב הלקוחות מקבלים גישה מלאה לכל מסמכי הרכב וכן היסטוריית הטיפולים המלאה וכן בדיקת רכב ממכון קומפיוטסט. כמו כן, הלקוחות יכולים לערוך בדיקה במכון 

בדיקה מטעמם טרם קניית הרכב.

 

מכירת רכב לאחר תהליך ההשבחה שלנו – שלמה TOP

כל רכב למכירה מועבר לקריית שלמה שבצריפין, אל אתר הלוגיסטיקה שלנו הגדול בישראל, בו מתבצע תהליך ההשבחה. כך שלפני מכירת רכב מליסינג או מהשכרה, הוא נבדק במכון חיצוני ובמידת הצורך מקבל את כלל שירותי המוסך האפשריים: פחחות, מכונאות, חשמל, סדנת צבע, אבזור ועוד.

כאשר אתם קונים רכב מקבוצת שלמהתוכלו להיות רגועים שאתם יודעים בדיוק מה אתה קונים. רק קבוצת הרכב המובילה בישראל יכולה להעניק לכם ראש שקט עם כתב האחריות המקיף בישראל.

    

קניית רכב - רכב למכירה בשלמה סיקסט 
אלפי כלי רכב למכירה

 

רכב למכירה - אפשר גם בטרייד אין

לקבוצת שלמה מחלקת טרייד אין המתמחה ברכישת רכבים משומשים לכלל לקוחותיה, קניית רכב בשלמה ללא הצורך להתעסק במכירת רכב קודם. היום אין צורך להתאמץ ולפרסם רכב למכירה, לקוחותינו מוזמנים להגיע עם רכבם הישן, לקבל הצעה תמורתו ולצאת עם רכב בשנתון גבוה יותר לאחר השלמת סכום הקנייה.


מחפשים רכב למכירה? הזמינו רכב עוד היום בעמוד מכירת רכב שלנו כאן באתר!

קרא עוד...
רכב למכירה - יצירת קשר
לפרטים בנושא רכב למכירה, נשמח לקבל את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
בלחיצה על כפתור "שליחה" הינך מאשר/ת שהפרטים שמסרת ישמשו לקבלת דיוור פרסומי ושיחות שיווקיות מקבוצת שלמה