ליסינג פרטי

כחברת הליסינג הגדולה בישראל, שיננו את הדרך בה אנשים רוכשים מכוניות. בעזרת ליסינג פרטי, סייענו להם להשיג את המכונים שהם אוהבים, אפשרנו להם לעשות את העסקה הרווחית ביותר עבורם ויצרנו מהפיכה אמיתית ברכישת רכב בישראל.

בעסקת ליסינג פרטי נהנים ממבנה עסקה גמיש ונוח המאפשר נסיעה ברכב חדש בתשלום חודשי נמוך ובתום העסקה קונים את הרכב או מתקדמים לרכב חדש!

ליסינג פרטי - איך זה עובד? 

1) משלמים מקדמה גמישה 

2) נהנים מתשלומים חודשיים נוחים לתקופה של 24-60 חודשים

3) בתום תקופת העסקה קונים את הרכב או מתקדמים לרכב חדש 

ליסינג פרטי - שלמה סיקסט

בעלות על רכב פרטי נתפסת בישראל כסמל סטטוס, ממש כמו בעלות על נדל"ן, אך להבדיל מנדל"ן שערכו בדרך כלל עולה עם הזמן, ערכו של רכב חדש יורד מדי שנה באחוזים רבים. למעשה, אם רכשתם רכב חדש, הוא צפוי לאבד כ-50% מערכו לאחר 3 שנים של שימוש. משמעות הדבר ברורה, כאשר תבקשו לשדרג רכב קיים ברכב חדש יותר, מכירת הרכב הישן תסייע רק בחלק מהסכום שידרש. במה אנחנו שונים משאר העולם המערבי? בהרבה, בעוד בישראל בעלות על רכב היא נוהג נפוץ, הנתונים מראים כי בארה"ב 90% מכלי הרכב נרכשים בשיטת ליסינג כזו או אחרת ובאירופה השיעור עומד על כ-60% מכלל הרכבים. בישראל שיעור הרכבים הנרכשים בשיטות הליסינג השונות עומד על כ-15% בלבד, אך מגמה זו הולכת ומתרחבת, הרבה הודות לתוכניות הליסינג של "שלמה רכב חדש", המשתייכת לקבוצת שלמה, קבוצת הרכב הגדולה בישראל.

השוק בשל לדרך חדשה
ליסינג פרטי מתאים הן ללקוח הפרטי והן לבעלי עסקים קטנים ומשמש  כפתרון יעיל וחסכוני ללקוחות המחפשים את הדרך להגיע לרכב חדש. שיטת הליסינג הפרטי בשלמה רכב חדש מאפשרת ללקוח לבחור רכב חדש מתוך מגוון גדול מאוד של רכבים-  מרכב קומפקטי עירוני קטן וזריז ועד לרכבים משפחתיים, ג'יפונים, רכבים מסחריים ורכבי יוקרה. שיטת הליסינג הפרטי מתאימה למרבית הנהגים וסקרי שוק מגלים כי מעל ל 80% מהנהגים מעדיפים לנהוג ברכב חדש מבלי להתמודד עם ירידת ערכו ובלי להתעסק במכירתו בסיום תקופה.

חיסכון כלכלי ושקט נפשי
בשיטת הליסינג הפרטי, משלמים תשלום ראשוני גמיש בעת ביצוע העסקה, ולאחריו סכום חודשי בהתאם. ניתן לפרוס זאת לתקופה גמישה - עד 60 חודשים. בתום התקופה מחליטים אם לרכוש את הרכב או להתקדם לרכב חדש.

וחשוב לזכור!
את העסקה מבצעים עם "שלמה רכב חדש" הנהנית מהעוצמה, הגודל והניסיון של קבוצת שלמה –שילוב של חיסכון משמעותי ושקט נפשי.עוד באתר,
מכירת רכב - אותו אוטו - פחות כסף
רכב למכירה - קניית רכב: פריסה ארצית ומגוון כלי רכב
ליסינג תפעולי - דגמי 2017 עכשיו בהצעות מיוחדות לזמן מוגבל

שעות הפעילות א-ו

שעות פעילות הסניפים א' עד ה’ 8:00 עד 18:00 שישי וערבי חג עד 12:00 .
מוקד מכירות 24 שעות ביממה

טלפון: *6880 מכל טלפון

סניף ראשי - אולם תצוגה ומכירה ומשרדי הנהלה, קרית שלמה צריפין