קיה

חברת המכוניות KIA (קיה) - היא אחת מיצרניות הרכב הוותיקות ביותר בדרום קוריאה. פירוש ראשי התיבות KIA  הם להתרומם מאסיה אל שאר העולם. החברה הוקמה בשנת 1944 כחברה לייצור צינורות וחלקי מתכת נוספים וב-1973 הציגה את המכונית הראשונה מתוצרתה- דגם הבריזה. קיה הפכה במהירות לאחת ממובילות תעשיית הרכב הקוריאנית והיתה ליצואנית הרכב הראשונה במדינה.

בשנת 1998 נקנתה החברה ע"י תאגיד יונדאי וכך הפכה למעשה לקבוצת קיה- יונדאי הנחשבת כיום לחברת ייצור המכוניות הרביעית בגודלה בעולם. המיזוג עם יונדאי היטיב עם החברה, הגב הכלכלי החזק, תהליכי יעול ושיתוף פעולה בפלטפורמות הייצור והרכיבים השונים הביאו את קיה לגידול עצום ברווחים וכבר בטווח של שנה לאחר המיזוג עם יונדאי הפכה קיה לאחד מהמותגים הנהנים מקצב גידול מהמהירים ביותר בעולם.

המותג קיה נמכר גם בישראל הן דרך היבואן הרשמי של החברה והן דרך חברת הליסינג שלמה סיקסט המציעה מכירת רכב מסוג קיה על מגוון דגמיה השונים- קיה פיקנטו, קיה פורטה וקיה ספורטאז'. הספורטאז' היה לרכב הנמכר ביותר בישראל בשנת 2016 ושומר על פופולאריות גבוהה בקרב הנהג הישראלי. הצלחתו העצימה את חדירת כלל דגמי המותג המיובאים לארץ וקיה שומרת על מיקום גבוה בטבלת מותגי הרכב הנמכרים והנסחרים ביותר בישראל. הכנו לעמוד מכירת רכב שלנו כאן באתר והזמינו לכם קיה חדשה!

 

עוד בקבוצת שלמה

השכרת רכב - רק עם שלמה Sixt

 


עוד בקבוצת שלמה

השכרת רכב - רק עם שלמה Sixt