מיצובישי

חברת מיצובישי כפי שהיא מוכרת לנו כיום- כמיצובישי מוטורס הוקמה בשנת 1916  אך שורשיה נטועים עוד קודם לכן בפיתוח אמצעי שינוע כבדים נוספים כדוגמת אוניות משא המונעות על קיטור. פירוש השם מיצובישי הוא למעשה 3 כוכבים- כפי שמופיע בסמל החברה. לאורך השנים, השתדלה מיצובישי להישמע לרחשי השוק ולייצר מכוניות המתאימות לביקושים העולמיים.

בשנות ה-80 החלה מיצובישי בייזום מספר שיתופי פעולה בארה"ב לטובת יצור מגוון רחב של רכבים. בין השאר יוצרו דגמים שונים בשיתוף פעולה עם חברת יונדאי ואף עם וולבו השבדית.

בגזרת הספורט המוטורי, מיצובישי היא אחת מהיצרניות הפעילות ביותר בתחום בעולם. הישגים משמעותיים והרבה יחסי ציבור צברה לזכותה חברת מיצובישי במירוצי המדבר כגון ראלי דאקאר בו ניצחה החברה מספר פעמים. בהמשך ישיר לכך, מיצבה עצמה החברה כמובילה בתחום רכבי השטח והפנאי יותר מכל יצרן רכב יפני אחר.

ב-1982, מיצובישי הופכת לפורצת דרך עת היא מציגה את רכב ה-4*4 המצליח מיצובישי פג'רו שזוכה להצלחה רבה בעולם כולו. לישראל, הגיעה מיצובישי בשנת 1988 והיא סחפה את השוק בסערה הודות למפרט מפנק שלא הוצע ברכבים משפחתיים אחרים באותה תקופה כדוגמת מערכת מיזוג אוויר מותאמת לאקלים הישראלי, מערכת כיוון מראות חשמלית, נעילה מרכזית ועוד. גם היום מיצובישי זוכה להצלחה בארץ והיא ממשיכה להיות מיובאת ע"י חברת כלמוביל. מגוון דגמיה של מיצובישי נמכרים גם בחברות ליסינג כמו שלמה סיקסט המתמחות בהשכרה ומכירת רכב.

 

עוד באתר:
רכב למכירה - אחריות מורכבת ואפשרויות מימון יחודיות
ליסינג פרטי - חיסכון משמעותי ושקט נפשי
ליסינג תפעולי - מערך שרות בפריסה ארצית