יונדאי

חברת יונדאי אשר הוקמה לפני יובל שנים, החלה כחברה קוריאנית קטנה לייצור מכוניות שסבלה מחוסר מעוף ולא זכתה להצלחה רבה בישראל ובעולם. אך אט אט הזמנים השתנו, מכוניות החברה השתכללו ועיצוביה הפכו לשם דבר, וההתעקשות על הקפדה בתהליך הייצור והפיתוח באופן עצמאי קצרה פירות וסייעה לחברה לבנות מוניטין של מכוניות איכותיות ואמינות במיוחד.

בעשור האחרון הפכה יונדאי לשישית בהיקף ייצור המכוניות בעולם, כולל המותג קיה שבבעלותה. ליונדאי מרכזי פיתוח ומחקר חובקי עולם, וממוקמים בין השאר בגרמניה, ארה"ב, יפן והודו. מרכזי מחקר ופיתוח אלו עוסקים בתחומים החשובים ביותר לנהג: בטיחות הנוסע, נוחות הנסיעה, חיסכון בדלק ונוחות בתפעול הרכב. ליונדאי אף מפעל רכבים יעודי שכל מטרתו ייצור רכבי ניסוי. את הרכבים האלו בודקים בתנאי אקלים קיצוניים, מבחני ריסוק מסוגים שונים ותנאי לחות ויובש וכל זאת על מנת להבטיח את עמידות הדגמים השונים של רכבי החברה.

עוד נתון מעניין הוא השליטה המלאה של יונדאי בתהליך היצור. בניגוד ליצרני רכב אחרים אשר בונים כל רכיב בנפרד על ידי יצרניות שונות או ספקי חומרי גלם שונים, ליונדאי שליטה מלאה על תהליך היצור: המתכת של שלדת הרכב מיוצרת על ידי על ידי החברה עצמה ואף הרובוטים שבפסי היצור מפותחים ומיוצרים על ידי קונצרן יונדאי.

כיום דגמי יונדאי השונים נמכרים בהמוניהם בישראל והמותג נחשב לאהוד במיוחד בקרב צעירים, משפחות וגם מנהלים. מכוניות יונדאי נמכרות בארץ גם כחדשות דרך היבואן הרשמי וגם דרך חברת שלמה sixt- מחברות הליסינג המובילות בישראל, המתמחה גם במכירת רכב.

 

עוד משהו שיעניין אותך

רכב למכירה - אחריות מורכבת ואפשרויות תשלום יחודיות
ליסינג פרטי - חיסכון משמעותי ושקט נפשי
ליסינג תפעולי - מערך שרות בפריסה ארצית