טויוטה

חברת טויוטה היא אחת מחברות הרכב האהודות ביותר על הנהג הישראלי. החברה שהוקמה בשנת 1937 מוכרת כיום את מגוון דגמיה ב-170 מדינות ומאז הקמתה ייצרה ומכרה מעל 200 מיליון דגמים שונים מתוצרתה. בין השאר מחזיקה טויוטה במותג היוקרה לקסוס ובחברת המשאיות "הינו" שבבעלותה, לטויוטה גם שליטה בחברת הרכב דייהטסו.

בשנת 1997 ייצרה טויוטה את המכונית ההיברידית הראשונה בעולם- טויוטה פריוס והיא נחשבת לאחד ממותגי המכוניות הירוקים ביותר.
הרכבים ההיברידיים של טויוטה חסכוניים בדלק ובכך מזהמים פחות את הסביבה. המנוע ההיברידי טוען את עצמו ולכן אין צורך לטעון את הרכב באופן חיצוני. מאז השקת הפריוס ההיברידית הפכה טויוטה לנושאת הדגל בכל הקשור לרכבים היברידיים וכיום כמעט לכל דגמי טויוטה ישנן גרסאות היברידיות.

רכבי טויוטה מיוצרים בשיטת יצור ייחודית המתמקדת בהצבת הלקוח במקום הראשון. שיטת יצור זו המכונה "הייצור הרזה" היא למעשה תהליך השם לדגש איכות יצור חסרת פשרות, שיפור מתמיד והפניית תקציבים גדולים למחקר ופיתוח. תהליך היצור של רכבי טויוטה זכה להכרה על ידי תעשיית הרכב העולמית ומשמש כתו תקן עבור יצרניות רכב נוספות.

מכוניות טויוטה הפכו ברבות השנים לסמל של איכות ואמינות אשר בראשם טויוטה קורולה- הרכב המשפחתי הנמכר ביותר בעולם. היבואן הראשי של חברה בארץ היא חברת יוניון מוטורס ואת מגוון דגמיה המוצלחים של טויוטה לאורך השנתונים השונים ניתן למצוא גם בשירות מכירת רכב של חברת הליסינג שלמה סיקסט.

 

עוד משהו שיעניין אותך

רכב למכירה - אחריות מורכבת ואפשרויות תשלום יחודיות
ליסינג פרטי - חיסכון משמעותי ושקט נפשי
ליסינג תפעולי - מערך שרות בפריסה ארצית