שלמה מרכזי שירות

רשת ארצית של מרכזי שירות מורשים

 

קבוצת שלמה גאה להשיק את רשת מרכזי השירות המורשים החדשה בישראל! לקבוצת שלמה נסיון של מעל 45 שנה בניהול ציי הרכב הגדולים בישראל, בדגש על טיפולים מכניים וקוסמטיים שוטפים על מאות ואלפי דגמי הרכב השונים שעלו על כבישי ישראל במרוצת השנים.

 

קבוצת שלמה מטפלת כיום ב כ 2,000 כלי רכב מדי יום ואין דומה לנסיונה המצטבר של הקבוצה. רשת מרכזי השירות החדשה של שלמה תציע מגוון שרותים מהפכניים ויחודיים לקהל לקוחותיה. לראשונה בישראל מציגה שלמה, רשת מכונאות ופחחות לכל סוגי הרכב תחת גג אחד. לקוחותנו נהנים מטיפול ברכבם באמצעות המכשור והטכנולוגיה המתקדמות ביותר, אשר מבטיחות את איכות וטיב הטיפול. הרשת ממוקדת להתמחות במתן מענה מקצועי ומדוייק ובדגש על שירות גורמה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל. ניהול הרשת מתבצע במרכז לוגיסטי יחודי המרכז את כל נושא חלקי החילוף לכל סוגי הרכבים, ניהול סניפי הרשת ומערך שירות הלקוחות.

 

ברשת מרכזי השירות של שלמה, הלקוח נהנה משקיפות מלאה ומתהליך המבטיח ביטחון ושקט נפשי: מוקד שירות לקוחות 24/7 . עדכון   ב ON LINE על לוחות הזמנים הנדרשים לטיפולים השוטפים ברכב. במהלך הטיפול ברכב,  עדכון מיידי על תקלה בלתי צפויה כולל קבלת תמונה פיזית על החלק התקול. מתן רכב חליפי במידה וטיפול/תיקון מעל 1 יום עבודה. במקרה הצורך גרירה חינם למרכזי השירות. אפשרות לשנוע הרכב לביצוע הרישוי השנתי ( טסט ). שרות דליברי. יעוץ טרום קניה ללא עלות. הכנת רכב למכירה. כל הטיפולים ברכב ייעשו בהתאם להנחיות היצרן/יבואן. שימוש בחלפים על פי התקן המוצע בחוק. במקרה תאונה – בחירת השמאי על ידי הלקוח בלבד. טיפול בתביעות צד ג – ללא עלות. בדיקת חורף – חינם שחרור הרכב לאחר ביקורת "מפקח" מיוחד אשר מאשר תוצאה מושלמת בדגש על איכות טיב התיקון והבטיחות הנדרשת.

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותנו ולהנות מהסטנדרט החדש בטיפול ברכבכם.

פרטים אודות הצטרפות, לחץ כאן

עוד קצת מידע לא מזיק לאף אחד

אז צרו קשר ונספר לכם הכל