אופל

חברת אופל היא אחת מיצרניות הרכב הוותיקות ביותר בעולם. החברה הגרמנית שהוקמה בשנת 1862 על ידי אדם אופל חגגה בשנת 2012 יום הולדת 150. סיפור ההיסטוריה הארוכה של אופל משתלב אם ההיסטוריה של היבשת האירופית כולה. כבר בתקופת מלחמת העולם הראשונה היתה אופל ליצרנית הרכב הגדולה באירופה. בהמשך נרכשה החברה על ידי ג'נרל מוטורס ונהנתה מחסותו של קונצרן הענק. לאחר מלחמת העולם השנייה השיקה אופל דגמים חדשים והחלה לבסס את מעמדה כמותג אירופאי מוביל.

לאופל חברת אחות הקרויה- Vauxhall שעיקר ההתמקדות שלה היא מכירה לשוק האנגלי. אופל היא בין החברות היחידות שמפעליהן עדיין לא הועברו למזרח והיא מייצרת את כל מכוניותיה באירופה. בנוסף מפעילה אופל שלושה עשר מפעלים באירופה ומעסיקה עשרות אלפי עובדים.

במרץ 2017, נרכשה אופל ע"י קבוצת פיג'ו-סיטרואן (PSA), קונצרן הרכב השני בגודלו באירופה, תוך מעבר לאסטרטגיה מותגית חלוצית ומעוררת השראה – THE FUTURE IS EVERYONE'S. אמירה שהיא פילוסופיה של ממש הנוגעת לכל בני האדם.

החדשנות הטכנולוגית מציעה שיפורים משמעותיים לאיכות חייהם של בני האדם. לכן, אופל חורטת על דגלה את האחריות להנגיש את הטכנולוגיה החדשנית לציבור הרחב. לא עוד אליטה מצומצמת של אנשים שנהנים מכל הטוב שיש לחדשנות להציע, אלא כולם יכולים להצטרף למעגל הנשכרים וליהנות מאיכות חיים משודרגת. כל יום. אופל לא מתיימרת להיות הזולה ביותר, אלא להעניק לצרכן את הערך המרבי ביותר בעלות ברת השגה.

האסטרטגיה החלוצית באה לידי נשענת על 3 רגליים מרכזיות:

גרמניות- מורשת של תכנון, איכות ודיוק גרמניים עם DNA  בינלאומי, החברה השנייה הכי ותיקה בעולם.

חדשנות- בעזרת גישה אמיצה וחדשנות פורצת דרך ומרגשת, אופל מפתיעה, מרגשת ומעוררת השראה.

טכנולוגיה- אופל מרוכזת בטובת הצרכן, מכל סטטוס ומעמד, ועושה מאמץ ניכר ועקבי כדי לספק לו את היוקרה, החדשנות והאיכות שהחיים המודרניים יכולים להציע לו.
במסגרת הטרנספורמציה של אופל, הושקו מספר רב של דגמים חדשניים ואיכותיים, אשר במרכזם עומדת סדרת ה-SUV (X-RANGE) שנועדה לספק מענה לדרישה הצרכנית הגבוהה לרכבים מקטגוריה זו.

דגמי אופל, מיובאים בארץ ע"י קבוצת שלמה (אשר שייכת לה בין השאר גם חברת הליסינג שלמה סיקסט המתמחה במכירת רכב קנייה והשכרה) שעמלה בשנים האחרונות על ייבוא של דגמים נוספים של יצרן זה לארץ.

 

עוד בקבוצת שלמה

השכרת רכב - רק עם שלמה Sixt

עוד בקבוצת שלמה

השכרת רכב - רק עם שלמה Sixt