השכרת רכב באנגליה

אנגליה הינה אחד מיעדי התיירות המובילים והמעניינים שיש. השכרת רכב באנגליה מאפשרת לכל אחד המטייל בה, בין אם הוא מטייל בזוג, בחבורה או עם המשפחה להגיע לכל יעד בקלות ובמהירות, וליהנות מהתרבות, האדריכלות, הערים הקסומות וכמובן מהנופים עוצרי הנשימה, וזאת מבלי להיות תלוי בתחבורה הציבורית.

בין אם מדובר בטיול קצר של מספר ימים מועטים ובין אם מדובר בטיול לתקופה ארוכה יותר - השכרת רכב תאפשר לכם ליהנות נהוחות והעצמאות אשר יבטיחו לכם ראש שקט ליהנות ולטעום מהשפע הרב אשר אנגליה מציעה, בקצב  בקצב שנוח לכם בהתאם לרצונות שלכם. תוכלו לנווט לאורך הכפרים המדהימים של אנגליה באמצעות השכרת רכב באנגליה וליהנות מנופים עוצרי נשימה, כמו גם שתוכלו לקפוץ לסקוטלנד ולבקר באתרים הנמצאים שם כגון ביקור במפלצת של לוך נס.

השכרת רכב באנגליה תסייע לכם להספיק לראות את מגוון הפעילויות שיש לאנגליה להציע: חובבי התרבות יוכלו לצאת למסע בעקבות שייקספיר,אוהבי התיאטרון יוכלו לצאת למופעים בתיאטרון גלובל שואו. למעשה ביוקר באנגליה לא יחשב לביקור אמיתי אם לא תבקר בליברפול, מקום הולדתם של הביטלס הנודעים.

 

טיפים חשובים להשכרת רכב באנגליה:

  • בעת השכרת רכב באנגליה חשוב לזכור שהנהיגה הפוכה מהנהוג בארץ, כלומר, נוהגים בצד שמאל של הכביש. בהתאם לכך, ברכב הנהג יושב בצד ימין ולא בצד שמאל כפי שאנו רגילים, ומוט ההילוכים נמצא לשמאלו של הנהג, מה שעלול לגרום למעט בלבול.
  • רישיון נהיגה ישראלי הוא בהחלט מספק והוא יהיה בתוקף במשך 12 חודשים מרגע ההגעה.
  • בלונדון ישנה אגרה שיש לשלם במידה ונכנסים עם רכב לאזורים העמוסים (Congestion Zone) של העיר בימים שני עד שישי, בין השעות 07:00-18:30 גם אם שכרת רכב באנגליה אתה תידרש לשלם את האגרה. את האגרה ניתן לשלם דרך האינטרנט, דרך SMS או דרך הטלפון. 
לשלמה Sixt יעדי השכרת רכב רבים באנגליה, ביניהם (לחצו על היעד המבוקש):

לונדון, לונדון שדה התעופה סטנסטד, אדינבורו, מנצ'סטר, מידלסבורו
 

 

נסיעה נעימה עם שלמה Sixt

חזור לעמוד הבית: השכרת רכב בחו"ל