השכרת רכב באוסטריה

חופשה עם רכב שכור באוסטריה תאפשר לכם להנות מהמגוון העשיר והעומק התרבותי שיש למדינה להציע. אוסטריה נחשבת זה שנים ליעד מבוקש ביותר, בעיקר בשל מיקומה המרכזי ובזכות המגוון שהיא מציעה כמעט לכל אחד – החל מהערים הקלאסיות הגדולות המהוות את ערש התרבות האירופית, דרך סיפוריהם של המלחינים האוסטרים, האטרקציות הרבות והפארקים למשפחות וילדים, ועד אתרי הסקי באלפים האוסטרים וחבל טירול שמציעים פינוק ויוקרה לצד תשתיות תיירות מתקדמות.

אוסטריה ידועה כיעד קלאסי ל"טיולי כוכב" למשפחות וזוגות, שבהם תוכלו להתאכסן בנקודה אחת ולצאת ממנה בכל יום לכיוון אחר ולמגוון אטרקציות. חופשות מסוג זה מחייבות התניידות ברכב והשכרת רכב היא הפתרון המושלם עבורכם - כך שתוכלו להספיק להגיע לכל המקומות ולמצות באופן מלא את השהות במדינה, ולהגיע לאזורים הכפריים הקסומים והמקומות הנסתרים מן העין.

אחת מחוויות הנהיגה המפורסמות והאטרקטיביות של אוסטריה היא נסיעה במעבר גרוסגלוקנר (Großglockner) במזרח טירול, באזור שבו פסגת ההר הגבוה ביותר במדינה מתנשאת עד לכ-3,800 מטר מעל לפני הים. הכביש האלפיני ייקח אתכם עד לגובה של כמעט 2,600 מטר, והוא עמוס בנופים עוצרי-נשימה. שימו לב כי מדובר בכביש אגרה, והוא סגור בחודשי החורף. את הנופים שתראו בכביש הזה תקחו עמכם למזכרת למשך זמן רב.

 

מידע וטיפים לנהיגה באוסטריה:

  • באוסטריה יש רשת כבישי אגרה מהירים באיכות גבוהה. על מנת לנסוע בכבישי האגרה יש לרכוש מדבקה מיוחדת ולהדביקה במקום בולט בחלון הקדמי של הרכב.
  • בכבישים המהירים באוסטריה מהירות הנסיעה המותרת יכולה להגיע ל-130 קמ"ש. בכבישים ראשיים בין הערים המהירות המותרת היא על פי רוב 100 קמ"ש. שימו לב לשלטי הגבלת המהירות, שכן במקטעים שונים המהירות המותרת עלולה להשתנות, גם בהתאם לתנאי מזג האוויר.
  • בנהיגה בערים יש זכות קדימה לחשמליות. הקפידו על כך הקפדה יתרה, שכן החשמליות עלולות להפתיע, ומרבית הנהגים הישראלים לא מורגלים בנוכחות שלהן ברחובות הערים.
  • אם אתם נוהגים באזורים הרריים בחורף, יש לוודא שאתם מצוידים בערכת נהיגה בשלג, הכוללת שרשראות לגלגלים. שימו לב שאתם יודעים כיצד להרכיב את השרשראות במקרה הצורך, וקחו בחשבון כי נהיגה על כבישים מושלגים או קפואים דורשת מיומנות רבה. אם תנאי מזג האוויר לא מאפשרים זאת – נסו לדחות נסיעות שאינן הכרחיות. (מומלץ לוודא מול חברת השכרת הרכב באוסטריה מראש לגבי ערכות נהיגה בשלג).
  • בכמה מעיירות החורף ואתרי הסקי באוסטריה אסורה התנועה בכלי רכב פרטיים ברחובות הפנימיים. הדבר מצוין בשילוט בולט, ויש להקפיד על כך, שכן הקנסות על נהגים עבריינים עלולים להיות כבדים.

 

לשלמה Sixt מבחר יעדי השכרת רכב באוסטריה, ביניהם (לחצו על היעד המבוקש):

וינה, זלצבורג

 

נסיעה נעימה עם שלמה Sixt

 

חזור לעמוד הבית: השכרת רכב בחו"ל