השכרת רכב בגרמניה רק עם שלמה סיקסט

גרמניה נחשבת אחד היעדים האטרקטיבים ביותר לחובבי נהיגה. השכרת רכב בגרמניה תאפשר לכם לחוות מקרוב חוויית נהיגה אחרת, שונה בתכלית מזו המוכרת לכם בישראל. מה שנחשב ל"יהלום שבכתר" בחוויית הנהיגה המקומית היא רשת האוטובאהן (Autobahn) – כבישים מהירים שבהן אין ממש הגבלת מהירות, אלא המלצה שלא לחרוג מעבר ל-130 קמ"ש. בכבישים שבהם אין הגבלת מהירות ניתן לנהוג במהירות גבוהה מזו, אך יש לקחת בחשבון כי במקרה של תאונה עשויה המהירות הגבוהה לעמוד לחובתו של הנהג.

 

האוטובאהן הראשון נחנך ב-1932 בין הערים קלן ובון. ב-2013 רשת הכבישים המהירים של גרמניה הייתה באורך כולל של 12,879 ק"מ. האוטובאהן הארוך ביותר הוא A7, המוביל מהגבול עם דנמרק בצפון לגבול אוסטריה בקצהו הדרומי לאורך כמעט 950 ק"מ. אוטובאהן מספר A10 הוא כביש הטבעת החיצוני של הבירה ברלין. אורכו הכולל כמעט 200 ק"מ, ובמשך שנים רבות הוא נחשב לכביש הטבעת העירוני הארוך ביותר בעולם.

 

בנוסף לכבישים האיכותיים, חשוב להזכיר את המסורת המוטורית המפוארת של מיטב היצרנים הגרמנים שהביאו לעולם את מרצדס, אאודי, פולקסווגן, ועוד כמה יצירות מוטוריות נחשקות. השכרת רכב בגרמניה תאפשר לכם לשכור במהלך חופשה או נסיעת עבודה מגוון דגמים מתוצרת מקומית שמרבית הנהגים לא יכולים להרשות לעצמם בישראל, בעיקר בשל תג המחיר הגבוה שלהם בארץ.

 

להשכרת רכב בגרמניה במחירים אטרקטיביים - לחצו כאן>>>

מידע וטיפים לנהיגה בגרמניה:

  • הצטיידו עוד מהארץ ברישיון נהיגה בינלאומי תקף - נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף משמעותה עבירה על החוק והשוטרים לא יהססו לרשום דו"חות לתיירים. למידע נוסף על רישיון נהיגה בינלאומי - לחצו כאן
  • הגבלת מהירות – כאמור, בכבישים מהירים בגרמניה אין הגבלת מהירות, אך חשוב להתאים את מהירות הנסיעה לתנאי הדרך, במיוחד מכיוון שאינכם מכירים את הדרך והכבישים. קחו בחשבון שבמהירויות גבוהות מרחקי הבלימה גדולים מאוד, וזמני התגובה שלכם כנהגים חייבים להיות מהירים הרבה יותר ממה שאתם רגילים.
  • כבישי אגרה – אין חיה כזאת. גם הכבישים המהירים והמתוחזקים ביותר בגרמניה הם חינמיים. גן עדן, כבר אמרנו?
  • דלק - חשוב להקפיד על תדלוק באופן סדיר. החוק בגרמניה מטיל קנסות כבדים מאוד על מי שנתקע ללא דלק בכביש מהיר (אוטובאהן). רוב תחנות הדלק פתוחות מ-08:00 בבוקר עד 20:00. תחנות דלק מסוימות בערים הגדולות פתוחות 24 שעות ביממה.
  • חשמליות - לרכבות החשמליות בגרמניה יש זכות קדימה בדרך, אך יש להתייחס אליהן כאל מכונית ומותר לנסוע בנתיבים שלהן.
  • חניה בעיר - באזורי חנייה עם מדחנים ניתן על פי רוב לחנות בשעות הלילה ללא תשלום. חניה נחשבת לעצירת הרכב למשך שלוש דקות ומעלה. בכל מקרה - שימו לב לשילוט. אסור לחנות בסמוך לתחנות אוטובוס או במרחק של 50 מטרים מתחנת רכבת (או חשמלית).
  • פקקי תנועה - רשת הכבישים בגרמניה הינה מפותחת ומודרנית, אך בשעות השיא ייתכנו פקקים ולכן נסו לתכנן את נסיעתכם כך שלא תיאלצו לעמוד בפקקים.
  • היצמדו לימין – הנתיב השמאלי מיועד לעקיפה בלבד, ולכן חובה לנסוע בנתיב הימני.

 

שלמה Sixt משכירה רכבים ביעדים רבים בגרמניה וביניהם:

מינכן , פרנקפורט, ברלין

 

נסיעה נעימה עם שלמה Sixt

 

חזור לעמוד הבית: השכרת רכב בחו"ל