לכל אחד מאיתנו יש את האפליקציות הקבועות שמסדרות לו את החיים, אבל במהלך נסיעת עסקים או חופשה בעולם – הצרכים שלנו משתנים, המיקום אחר, וגם סוג המידע שאנו זקוקים לו משתנה. קבלו כמה אפליקציות חינמיות שיהפכו את הנסיעה הבאה שלכם לנוחה ויעילה הרבה יותר.

 

Seat guru

"חלון או מעבר?" בפעם הבאה שישאלו אתכם – תדעו מה להשיב. האפליקציה הזו תסייע לכם לאתר את המטוס שבו תטוסו לפי תאריך ומספר טיסה, ותציג לכם מפה של תצורת המושבים המדויקת. תוכלו לאתר מראש את המושב לפי הפרטים המופיעים על כרטיס הטיסה שלכם. אם עדיין לא הזמנתם כרטיס – תוכלו לדעת מראש מהם המקומות האידאליים עבורכם (בהנחה שהם עדיין פנויים).

להורדה לאנדרואיד

להורדה עבור iOS

 

 

WorldMate

העוזר האישי שיסדר לכם את הנסיעה. האפליקציה הזו דורשת תהליך הרשמה קצר, ולאחר שתסיימו אותו יהיה עליכם לשלוח לכתובת מייל את כל האישורים שקיבלתם על הזמנות לקראת הנסיעה: כרטיסי טיסה, אישורי הזמנת מלונות, אישורי השכרת רכב, ועוד. האפליקציה תארגן את כל המידע במקום אחד, תשלח לכם התראות ועדכונים בזמן אמת על הטיסות, ועוד. חסל סדר נבירה במיילים כדי למצוא את מספר הטיסה או כתובת המלון – הכל מרוכז במקום אחד. שימו לב, האפליקציה מאוד "תובענית" במידע האישי ובהרשאות שאתם מעניקים לה.

להורדה לאנדרואיד

להורדה עבור iOS

 

 

TripAdvisor 

האפליקציה והאתר הללו נחשבים כבר שנים ל"תנ"ך" של דירוגי המלונות, המסעדות והאטרקציות ברחבי העולם. למרות טענות שעולות מעת לעת על אמינות המידע והדיווחים שבו – עדיין מדובר באחד הכלים החזקים ביותר לקבלת החלטה המבוססת על חוכמת ההמונים. דפדוף לפי יעד או לפי סוג האטרקציה יסייע לכם לקבל החלטות מושכלות גם במהלך הטיול.

להורדה לאנדרואיד

להורדה עבור iOS

 

XE Currency

אפליקציה שתסייע לכם בחישובי מטבעות על בסיס שערי-חליפין עולמיים בזמן אמת. יש הרבה אפליקציות בתחום, אך זו אחת הנפוצות והידידותיות ביותר ביניהן, והיא כוללת שערים של עשרות סוגי מטבעות גם במדינות נידחות. תוכלו לסדר לכם את רשימת השערים האישית לפי יעדי הנסיעה, ולקבל את המידע הדרוש לכם בהצצה חטופה, בדרככם ל-Change הבא. ושלא יעבדו עליכם...

להורדה לאנדרואיד

להורדה עבור iOS

 

 

WiFi Finder

מתברר שלא כולנו טסים לחו"ל עם חבילת גלישה לסמארטפון. האפליקציה הזו תסייע לכם "לצוד" את חיבורי ה- WiFi בכל מקום שאליו תגיעו. מפתחי האפליקציה טוענים כי יש בה מידע על חצי מיליון נקודות חיבור חינמיות ובתשלום בכ-140 מדינות.

להורדה לאנדרואיד

להורדה עבור iOS

 

 

Moovit

"כי מציון תצא תורה". האפליקציה הזו שפותחה בישראל מכסה כבר לא מעט ערים מרכזיות רבות ברחבי העולם, והיא נחשבת ל-Waze של התחבורה הציבורית. היא תסייע לכם לנווט בקלות, לדלג מהתחתית לחשמלית ולקווי האוטובוס שיביאו אתכם ליעד במהירות המירבית. האפליקציה מתעדכנת בזמן-אמת, וחוסכת זמן יקר במהלך החופשה.

להורדה לאנדרואיד

להורדה עבור iOS

 

 

Google Goggles

הלכתם פעם עם מדריך תיירים צמוד בכיס? האפליקציה הזו תסייע לכם לקבל מידע על כל בניין מרכזי, כל פסל וכל תמונה שתפגשו במהלך הטיול. כל מה שצריך לעשות זה לכוון את המצלמה, ללחוץ – ולקבל מיידית תוצאות של חיפוש ממוקד בגוגל על האובייקט המצולם. בנוסף, האפליקציה תסייע לכם גם בתרגום התפריט במסעדה, או בתרגום של שלטים באמצעות התממשקות לשרות Google Translate.

להורדה לאנדרואיד

להורדה עבור iOS

 

 

Yahoo Weather

אחת האפליקציות הנפוצות והטובות שיש לעדכוני מזג אוויר ברחבי העולם. האפליקציה מעניקה מידע בזמן-אמת, לצד תחזית של עד עשרה ימים קדימה בכל יעד שתבחרו. היא מאוד שימושית לפני הנסיעה (בשלב שבו אורזים בגדים במזוודה), וגם בכל אחד מהימים בשהות ביעד.

להורדה לאנדרואיד

להורדה עבור iOS