בואו נודה על האמת, קשה לתמצת ולסכם את כל אתרי התיירות המגוונים והמרתקים הקיימים בישראל לעשרה מקומות בלבד, אפילו אנחנו הישראלים, ברובינו עדיין לא היינו בכול המקומות האטרקטיביים בארץ, אבל התיירים שזמנם יקר ודוחק רוצים פעמים רבות לראות הרבה במעט זמן וזו הדרך שלנו לעשות יחסי ציבור נפלאים למדינה הקטנה ויוצאת הדופן שלנו

 

טיולים באזור המרכז ודרומה 

כמובן שדבר ראשון נמליץ לכם לקחת את התייר אל עיר הבירה ירושלים, אין כמו ביקור בכותל המערבי כדי להעביר את קדושת המקום, ייחודו ועוצמתו, במיוחד בערבי שישי וחג כאשר המוני מתפללים עומדים מול הכותל ונושאים קולם יחדיו בתפילה נרגשת. אם זה לא יעביר צמרמורת בגופו של התייר שלכם, אז שום דבר אחר בארץ לא יעשה זאת. בנוסף לכך ניתן לעשות סיור מודרך בעיר דויד, לבקר במעלית הזמן ירושלים, לטייל על חומות העיר, לבקר בעיר העתיקה ועוד. קראו עוד באתר, בנושא השכרת רכב בירושלים. בנוסף, אם כבר הגעתם עד ירושלים, תוכלו ליהנות מחווית קניות מנצחת בבירת ישראל, מידע נוסף בכתבה על שופינג בירושלים כאן באתר.

עזבו אתכם תרבות, היסטוריה, שמורות טבע ונופים עוצרי נשימה, תנו לתייר שלכם גם קצת בילויים, מסיבות וריקודים בעיר תל אביב שאין לה הפסקה, הרי גם לו מותר להשתחרר טיפ טיפה.

 

לטייל ברחובות תל אביב זה הכי ישראלי

 

ים המלח שהוא ים המוות המרתק והמסתורי, שחופיו נחשבים למקום הנמוך ביותר בעולם והוא מתמודד בנחישות רבה על השתתפותו ברשימת שבעת פלאי עולם, יגרום לתייר שלכם לפעור זוג עיניים, לצוף על הגב וליהנות מהיתרונות הבריאותיים הרבים אשר המלחים שלו מעניקים. מי לא יאהב סיפורי גבורה נאצלים המסופרים מעל גגו של מבצר מצדה העתיק, המשקיף לנופים המדהימים של המדבר הצחיח. האתר ההיסטורי שנושא עמו ריח של אגדות, גבורה ומעשים נשגבים יגרום לתייר שלכם להבין על מה באמת אנחנו נלחמים כאן.


חובבי ההרפתקה האתגרית והנסיעה בשטח ימצאו שבמדבר יהודה  ניתן לממש את כל החוויות הללו החל מטיול רגלי בשביליו המדבריים וכלה בנסיעה חוויתית ברכב שטח שכור. ואם התייר שלכם רוצה ללכת עם זה עד הסוף, ניתן לארגן לו גם לינת שטח תחת כיפת השמיים. ואם תל אביב לא מספיקה והתייר שלנו חייב שמש והרבה, אילת בהחלט תעשה בשבילו את העבודה, עם שלל האטרקציות התיירותיות המפנקות שלה ומזג האוויר החם לאורך כל ימות השנה.

 

טיולים באזור הצפון

הוי כנרת שלי... האגם הקטן הזה שפתאום נגלה אליכם לאחר נסיעה ממושכת, כחול יותר מהשמים, רוח נעימה סביבו, חופי רחצה מטופחים עם שלל אטרקציות ומשחקי מים נושקים לאגם ובצמוד אליהם מרבדי חקלאות ירוקים, אין ספק שזהו מקום מצוין לתייר שלנו לנוח ולהירגע מהעיר הסואנת.

אזור הכנרת והצפון - מקום מושלם לטייל עם רכב שכור

 

עמק פורה, שלל של צבעים ופרחים, אתרים היסטוריים, רצפות פסיפס ופארק לאומי.. את כל זה ועוד הרבה יותר ניתן לקבל בביקור בעמק יזרעאל הקסום. חובבי ההרפתקה האתגרית והנסיעה בשטח ימצאו שבמדבר יהודה  ניתן לממש את כל החוויות הללו החל מטיול רגלי בשביליו המדבריים וכלה בנסיעה חוויתית ברכב שטח שכור. ואם התייר שלכם רוצה ללכת עם זה עד הסוף, ניתן לארגן לו גם לינת שטח תחת כיפת השמיים.

שפע של מים זורמים, עצים סבוכים, מושבים חקלאיים, מסעדות וצימרים מפנקים ניתן למצוא גם בעמק הגליל וגם ברמת הגולן אזורים ייחודיים אלו יעניקו לתייר שלכם חוויה קולינרית מדהימה וריכוז מרהיב של נחלים זורמים, אגמים ופלגי מים.
 

רוצים לטייל בארץ ואין לכם את האוטו המתאים? הגיעו אליכם זוג חברים והאוטו שלכם קטן מדי? השכירו רכב עם שלמה Sixt 

להזמנות: שלמה Sixt השכרת רכב