הקיץ כבר כאן ואיתו עולה הצורך למצוא לילדים תעסוקה, כן, ברור לנו שמדובר על משימה מתמשכת שכלל אינה פשוטה. כשהילדים משתעממים – ההורים סובלים, ולכן, כדי למנוע בעיות, כדאי לתכנן את הפעילויות שיתבצעו מהלך הקיץ.

בין מגוון האטרקציות המדליקות שמתאימות לילדים, וגם לכם – ההורים, נוכל לציין את פארק המיניאטורות מיני ישראל. בפארק, תוכלו לצאת לסיור מרתק בין 385 מודלים זעירים של ארצנו וליהנות ממגוון אטרקציות שמתאימות לילדים ולמבוגרים. הפארק פתוח כמעט בכל השנה, כך שתוכלו לבקר בו במהלך החופש הגדול ובסופי שבוע וליהנות מזמן איכות של כל המשפחה.

 

להגיע לפארק עם רכב שכור

פארק מיני ישראל נמצא על אם הדרך, בין ירושלים לתל אביב. במקרה שאינכם מחזיקים רכב פרטי תוכלו להקל על ההגעה באמצעות השכרת רכב מתאים שיאפשר לכם לנסוע לבילוי מתי שתרצו ולשוב אל ביתכם בזמנכם, בלי להיות תלויים בתחבורה ציבורית. לאחר שתגיעו למקום, תוכלו לחנות את הרכב בחניה המרווחת של הפארק. יש לציין שהפארק נגיש בכל חלקיו.

 

נופים ומבנים שמתארים את חייהם של תושבי ישראל

מאות דגמי הנופים והמבנים שנמצאים בפארק המקסים נבנו בקנה מידה של 1:25 והם נראים כאילו שיש להם חיים משל עצמם. במהלך השיטוט במקום תוכלו לשמוע קולות וצלילים ולצפות בדמויות קטנטנות. הסיורים במקום יוכלו ללמד אתכם על חיי היום יום ועל התרבות של תושבי ישראל. רצוי לבחור בסיור שנמשך בין שעה אחת לשלוש שעות, הפארק כל כך מעניין ועשיר בדגמים ותכנים עד כי לא יהיה ניתן לראות את כולו גם אם הסיור ימשך 3 שעות, אך סיורים בני שעה עד 3 שעות כן יאפשרו לכם להתרשם ממנו.

 

כדי לייצר עוד יותר עניין ולגרום לכל ביקור להיות שונה מהאחר, החל הפארק לארח הופעות ולהפיק אירועים שונים שהופכים כל ביקור לחוויה ייחודית. ההופעות וההפקות נערכות באמפיתאטרון חדיש שיכול להכיל 1,500 מבקרים ומצויד במערכת מולטימדיה, מערכת תאורה ומערכות סאונד חדשניות.
 

מיני ישראל - שלמה סיקסט השכרת רכב

 

בילוי בפארק מיני ישראל - אטרקציה מובילה בארץ

פארק מיני ישראל הוא אטרקציה מובילה בארצנו. מאז שהפארק נפתח, בשנת 2002, ביקרו בו יותר מ- 4 מיליון אנשים מישראל ומרחבי העולם. המיצגים שקיימים בפארק הם פרי מחשבה עמוקה ועבודה קשה ביותר, בניית הפארק דרשה עבודה של שעות רבות וניתן לראות שהמקום תוכנן עד לפרטים הקטנים ביותר.  כל נפלאותיו של הפארק הופכים אותו למקום מרגש עבור ילדים ומבוגרים, כך שבילוי במקום יוכל להשאיר לכל המשפחה זיכרונות נעימים שיישארו לאורך זמן רב.

 

למידע נוסף - השכרת רכב בירושלים