גן החיות התנכי בירושלים מהווה את אחת האטרקציות המהנות שיש לירושלים להציע לילדים ולכל בני המשפחה. אם החלטתם לשים פעמיכם אל עבר גן החיות במהלך יום חול או במהלך סוף השבוע וליהנות מזמן איכות עם המשפחה, אך אינכם מחזיקים רכב פרטי, תוכלו לשפר את חווית הטיול על ידי השכרת רכב. במידה שתחליטו לעשות זאת, חשוב שתשכירו רכב מחברה שמקפידה לתחזק את הרכבים ומציעה מבחר סוגים של רכבים שמתאימים למשפחות קטנות וגדולות, כך תוכלו לבחור ברכב שעונה על הצרכים שלכם.

השכרת רכב תאפשר לכם לנוע בחופשיות בלי לדאוג בנוגע לשעות הפעילות של התחבורה הציבורית. במידה שאתם מעוניינים לבקר בגן החיות במהלך סוף השבוע – הרי שמדובר על פתרון נפלא עוד יותר שיכול לחסוך לכם הרבה לחצים ודאגות.

 

לשמר ולהשיב אל הטבע בעלי חיים שנמצאים בסכנת הכחדה

בגן החיות התנכי "מתגוררים" מגוון בעלי חיים שמוחזקים בתנאים שמדמים את סביבתם הטבעית. גן החיות פועל לשימור בעלי החיים הארצישראליים ולשיקומם של מיני החיות שמצויות בסכנת הכחדה. בין בעלי החיים הללו ניתן לציין את הנשר המקראי והיחמור הפרסי, את בעלי החיים הללו שואף גן החיות התנכי להשיב לטבע, לאחר שהאחרונים ישתקמו. אחת המטרות הבולטות של גן החיות היא לעודד מעורבות חברתית ולהדגיש בפני הקהל את ערכי הטבע לצד השתתפות בפרויקטים שמתקיימים בארץ וברחבי העולם שמטרתם להשיב חיות מסוימות אל הטבע.

בגן החיות התנכי תוכל כל המשפחה ללמוד על בעלי החיים השונים, לרבות בעלי החיים שנמצאים בסכנת הכחדה, ועל הדרך בה מנסה גן החיות לסייע להן להשתקם.

 

גן החיות התנכי בירושלים - שלמה סיקסט השכרת רכב

 

מה קורה שם בגן החיות התנכי?

שטחו של גן החיות התנכי הוא 250 דונם והוא מכיל אגם מלאכותי, בריכות, פינות מוצלות בהן ניתן לנוח ולהירגע ומדשאות רחבות ידיים. ניתן לבקר במרכז המבקרים שמעוצב כמו תיבת נוח, לבקר בפינת החי ולבקר בגן הפסלים היפה בו אפשר לצפות בפסלים ענקיים ומרשימים של בעלי חיים שעשויים מחלוקי נחל ומוזאיקה. גן הפסלים הופך לגן הרפתקאות, כך שהילדים יכולים לשחק ולטפס. כמו כן, אפשר לצפות בתצוגות מגוונות. במהלך הצפייה בתצוגות ניתן לשמוע הסברים וכמובן שאפשר לטייל בגן ולצפות בבעלי החיים בעודם אוכלים, נחים ומשחקים.

 

לנסוע ולחזור בזמן שלכם

השכרת רכב ממוזג ונוח תאפשר לכל בני המשפחה ליהנות מיום כיף משפחתי ומחוויה לימודית ומעשירה. במהלך הבילוי יבינו הילדים עד כמה חשוב לדאוג לחיות השונות ולמנוע מבעלי החיים שמצויים בסכנת הכחדה להיכחד. השכרת הרכב תאפשר יציאה בזמן שמתאים לבני הבית וחזרה בשעה בה הם ירצו לשוב, כל זאת כמובן בהתחשב בשעות הפתיחה של גן החיות.

 


למידע נוסף: השכרת רכב בירושלים