במקום לסקור את חופי תל אביב בעצמנו, החלטנו לחלק את החופים הפופולאריים על פי נושאים, כך שכל אחד יוכל לבחור את החוף המתאים לו על פי הקונספט האהוב עליו! הנה הרשימה שגיבשנו עבורכם.
 

למה לצפות ולמה לא לצפות מחופי תל אביב?

חופי תל אביב נחשבים לעמוסים יחסית, אך צבעוניים ומבדרים במיוחד. תוכלו למצוא בהם אוכלוסיות שלא הייתם פוגשים בדרך כלל, כמו גם קרבה למתחמי בילוי מרכזיים בעיר הנמצאים בסמוך או במרחק הליכה קצר רגלי מהחוף. מה שכן, בתל אביב כמעט ואין חופים שקטים שניתן להגיע אליהם ופשוט ליהנות מהנוף, אלא אם כן אתם מגיעים לא בעונת הרחצה, או בשעות מאו מוקדמות של הבוקר (וגם זה לא תמיד עוזר בחלק מהמקרים), סתם שתדעו.  

 

בילויים, מסעדות ומרכז תל אביב

כל חוף מציע סגנון בילויים משלו, אולם קיימים בת"א חופים המציעים קרבה למתחמי בילויים באופן בולט במיוחד. החוף הראשון שנמליץ עליו הוא חוף מציצים הנוסטלגי, הנמצא קרוב מאוד למתחם נמל ת"א. כמו כן, יש את חוף הילטון הקרוב יחסית לדיזינגוף או חוף אביב שיאפשר לכם גישה נוחה לאלנבי ובכלל, לאזור מרכז תל אביב (לאחר הליכה רגלית קצרה). בנוסף, על החופים עצמם בד"כ תמצאו מסעדות נהדרות (אך יקרות בחלקן).

 

היפים, תיירים והמוני עם ישראל  

חלק מן החופים בתל אביב מוכרים בזכות האוכלוסייה האופיינית שמגיעה אליהם במהלך השנים, וכן, אירועים שונים המתרחשים על החוף עצמו. בחוף התופים למשל, תוכלו למצוא היפים למיניהם, בחוף גורדון תוכלו ליהנות מאווירת חו"ל מורגשת במיוחד (עם לא מעט תיירים, אגב), בחוף פרישמן תוכלו ליהנות מאווירה אורבנית הכוללת פחות או יותר המוני ישראלים ורוחצים עליזים.

חופי תל אביב - השכרת רכב בתל אביב - שלמה סיקסט

למי שמגיע כדי לשחרר את הכלב

בלי לזלזל בכיף שלנו בחוף, גם לכלבים שלנו מותר ליהנות קצת. לכן, חלק ניכר מן החופים בת"א מאפשרים הכנסת כלבים או אפילו את שחרורם. כמו כן, בחלקם אסור להכניס כלבים כלל. אז על אילו חופים מדובר? בחוף הילטון, בחוף צ'ארלס קלור ובחוף הילטון תוכלו להכניס כלבים (כשבחוף צ'ארלס קלור אף מותר לשחרר כלבים!) כמו כן, בחוף תל ברוך תמצאו אזור ייעודי לבעלי כלבים וכן, אסור לשכוח את החוף הבלתי מוכרז והמפורסם שמאחורי שדה דוב, שלשם כמובן, תוכלו להכניס כלבים אם תרצו בכך.

 

לציבור הדתי

בתחום העיר תל אביב קיים חוף אחד המיועד לציבור הדתי: חוף נורדאו. שימו לב לכלל הוראות החוף, כמו ימי הרחצה לנשים לעומת ימי הרחצה לגברים, כמו גם האיסור על הבערת מנגלים (אם תכננתם), עריכת מסיבות וכן האיסור על הכנסת כלבים.

 

עוד באתר:
השכרת רכב בתל אביב - לרשותכם שלושה סניפי השכרת רכב בעיר
השכרת רכב - מגוון כלי רכב וסניפים בפריסה עצמית - שלמה Sixt