אם גם אתם מעוניינים להגיע לכנרת בחג הקרוב או סתם בסוף השבוע, וליהנות מן החופים המרהיבים שלה, הגעתם למקום הנכון! הנה כמה חופים מומלצים ומיועדים ליחידים ומשפחות, קמפינג ואף למי שמחפש פשוט שקט ושלווה.

 

חוף מפרץ אמנון

חוף מפרץ אמנון הינו חוף אשר הוכרז לפני כשנתיים כחוף העומד בסטנדרטים גבוהים של איכות המים, סביבה ירוקה, בטיחות ועוד, על ידי ארגון EcoOcean. החוף נמצא באזור הצפוני של הכנרת, אולם בהחלט שווה להגיע אליו בגלל הנוחות הרבה שלו, ויעידו על כך משפחות רבות שהפכו אותו לאחד מן האתרים הקבועים אליהם מגיעים במהלך הטיולים המשפחתיים לצפון. בטח תשמחו לשמוע שמדובר בחוף שקט, הודות לאיסור השמעת המוזיקה הקיימת בו. לעומת זאת, מותר להדליק בו מנגלים. הכניסה אליו אגב, היא חופשית.

 

חופי הכנרת - השכרת רכב בישראל

חוף גנים ואקווה כיף

מדובר בחוף רחב ומרווח, אשר מנוהל על ידי עיריית טבריה ולכן מכיל גם מקומות רבים המיועדים לפיקניקים, מנגלים, או סתם משחקים על המדשאות הרחבות הקיימות במקום. בנוסף, קיימת במקום אטרקציה ייחודית מסוגה בישראל, פארק המים הצף "אקווה כיף" המכיל כמה מתחמים המיועדים הן לילדים והן למבוגרים. במקום מתבצעים גם משחקי מים רבים המיועדים לכל המשפחה. הכניסה לחוף עצמו היא חופשית, כך שגם אם תרצו רק ליהנות בחוף או במדשאות בלי להיכנס לפארק, תוכלו בהחלט.

 

חוף דוגית כמו שלא הכרתם

ייתכן וגם לכם יצא לשמוע על חוף דוגיתו ועל "השם הבעייתי" שיצא לו. אולם, בטח תשמחו לשמוע שבשנים האחרונות, החוף עבר שדרוג חיובי ביותר, הכולל מתקני בטיחות מתקדמים, חניה וכניסה מחודשת ומוסדרת לחוף, מערכת ניקיון ופסולת מוקפדת וכן, מתחם חניית קרוואנים. תוכלו להיכנס לחוף בחינם ולשלם רק אם באתם עם רכב, וכן להפוך את החוף בקלות לאתר לינת הלילה שלכם.  

 

חוף חוקוק צפון

חוף חוקוק צפון הינו החוף המושלם עבור מי שמחפש שקט ורוגע, גם בעונות העמוסות. מדובר בחוף נקי ומסודר, המכיל מתקנים לילדים, מתחם משחקים למבוגרים, חניה מסודרת ואפילו ויי פיי. בנוסף, אסור להדליק במקום מנגל, אסור להשמיע מוזיקה חזקה או להכניס מערכות הגברה וכן, אסור להכניס בעלי חיים. בקיצור, וודאי תוכלו להבין מדוע החוף מכונה "חוף הצמחונים" או "החוף הירוק" . הכניסה היא חינמית רק להולכי רגל וניתן ליהנות במקום משירותי קמפינג. אגב, אם פניתם לסניף השכרת רכב, אל תשכחו להשכיר רכב המתאים לטיולים באזור (אם אתם בעניין, כמובן).
עוד באתר:

השכרת רכב בתל אביב - בתל אביב שלושה סניפי השכרת רכב

השכרת רכב בירושלים - לרשותכם שני סניפי השכרת רכב בירושלים