שוק מחנה יהודה בירושלים
כיאה לשוק היסטורי הקיים בירושלים, מדובר בשוק ססגוני במיוחד שנחשב לאחד מסמלי העיר ולא בכדי. השוק חווייתי ומתחדש, ולצד דוכני המזון המסורתיים הקיימים בו, כמו דוכני הפירות והירוקות, החלבה, המאפים והממתקים הירושלמיים, ניתן למצוא בו בשנים האחרונות גם מסעדות צעירות, ברים וחיי לילה תוססים שמהווים שילוב מושלם בין ישן לחדש.
 

שוק הכרמל ושוק הנמל בתל אביב
שוק הכרמל מהווה ללא ספק את אחד המקומות המוכרים ביותר בתל אביב ואחד מסמלי העיר האהובים, בדומה לשוק מחנה יהודה בירושלים. שוק הכרמל עבר מעין אבולוציה בשנים האחרונות ובהתאם להיותו שוק כל כך מרכזי בעיר ללא הפסקה, לצד דוכני הירקות והפירות המסורתיים תוכלו למצוא גם חנויות מזון אורגני, דוכני גבינות משובחות מהארץ ומהעולם וכן, אווירה צפופה וישראלית במיוחד כמו שכולנו אוהבים.

אולם, אם שוק הכרמל מהווה שוק "מסורתי" יותר, שוק הנמל מהווה אטרקציה קולינרית ושיקית שתתאים לכל מי שמחפש את חווית השווקים המודרניים הצצים במקומות שונים בעולם. בשוק הזה, תוכלו למצוא מגוון סחורות חקלאיות טריות לאניני טעם ומי שבניהם, מגוון גבינות, יינות, שמנים, פסטות, תבלינים, קטניות ושאר מוצרים באיכות גבוהה ביותר, לצד מסעדות בוטיק, בתי מאפה . בקיצור, גורמה כבר אמרנו?

שווקים בישראל - השכרת רכב בישראל

שוק נתניה: לצאת לגבולות הצפוניים של המרכז
אם נצא מנקודת ההנחה שגבולותיו של המרכז הן אכן גדרה-חדרה, נתניה עדיין נמצאת יחסית קרוב לתל אביב. אז בין אם אתם גרים במרכז ובין אם לא, נציע לכם להגיע לאחד מן השווקים התוססים והמעניינים במדינה שלנו – שוק נתניה. בשונה בשוק נתניה יש הכל מהכל: החל מדוכני תוצרת חקלאית טרייה, דוכני מזון, מסעדות ושאר באסטות הנמצאות ושאר חנויות מעניינות. אם אתם בעניין של אוכל טעים מאוד (כמונו), היינו ממליצים לכם לנסות כמה מן המסעדות הטריפוליטאיות הקיימות בו


שוק רמלה
גם הוא אחד מן השווקים המוכרים בישראל, אולם ניתן לומר שבין המפתיעים שבהם. אז לצד סיור באטרקציות התיירות בעיר (האהובה עלינו היא בריכת הקשתות) היינו ממליצים לכם לקפוץ לשוק הקטן, אך המלא בכל טוב, ובטעמים שייתכן ולא הכרתם בעבר כמו מאכלים הודיים, חמוצים וממתקים ייחודיים וכן, פירות וירקות יפים וטריים כיאה לכל שוק המכבד את עצמו.