אטרקציות ברמת הגולן

יקב רמת הגולן – אם אתם אוהבים יינות, זה בדיוק המקום בשבילכם. במרכז המבקרים של היקב תוכלו ללמוד על הכנת אחד היינות המוצלחים בישראל, תצאו לסיור מודרך, תטעמו את היין המשובח ותנשנשו כמה מן הגבינות המיוחדות של האזור. אם תהיו מעוניינים להרחיב את הביקור תוכלו לצאת לסיור רכוב בין הכרמים.

פלגי בזלת – בפלגי בזלת תוכלו ליהנות מטיולי ג'יפים כפי שאתם אוהבים: טיול זריחה, טיול שקיעה, טיול בין נחלים וגם טיול לילי במקומות קסומים ומיוחדים. הטיולים מתאימים כטיולים רומנטיים לזוגות וכמובן כטיולים משפחתיים.

הרפת הרובוטית באבני איתן – במרכז המבקרים של הרפת תצטרכו לסיור ייחודי ומתקדם אל עבר העתיד, היכן שהפרות מחליטות על זמן החליבה שלהן. סיור מיוחד מאוד לכל המשפחה – בהמשך תוכלו לחבוץ חמאה וליהנות משוקו טרי וטעים במיוחד.

נחל הזוויתן התחתון ובריכת המשושים – אחד הדברים הידועים באזור רמת הגולן הוא נחלים ובריכות טבעיות. נחל הזוויתן התחתון הינו מסלול קסום שיוביל אתכם אל בריכת המשושים. תפגשו בדרככם מעיינות, מפלים, תהלכו בין צמחיה מיוחדת ותגיעו אל בריכת המשושים המיוחדת שקיבלה את שמה עקב תופעת טבע שיוצרת צורות של משושים מסביבה.
 

רמת הגולן - שלמה סיקסט השכרת רכב


נחל היהודיה – באזור הנחל תוכלו ליהנות ממסלול מעגלי האורך כ-3 שעות של הליכה נעימה דרך בריכות קטנות, או במסלול אחד קצר של 45 דקות ישירות אל מפל יהודיה ואל הבריכה הגדולה.

חמת גדר – אטרקציה משגעת הכוללת בריכות מחוממות ומינרליות, ספא, מסעדות, מתקנים לילדים ואפילו פינת חי. מקום להירגע ולנוח במהלך הטיול שלכם, אך כדאי לקחת בחשבון שבמרבית ימי החופש והחגים הוא מלא במבקרים ולא ייתן לכם את אותה התחושה של להשתכשך במעיין מבודד בקצה אחד המסלולים.

 מושבוצ – ולקינוח, מסעדת מושבוצ בישוב רמות משקיפה אל הכנרת בנוף בלתי נשכח ומגישה בשר טרי וטעים כיאה לרמת הגולן. מסביב למסעדה המיוחדת תוכלו למצוא דשא רחב ידיים שם יוכלו לשחק הילדים בסיום הארוחה.
 

רמת הגולן – חופשה ישראלית עם קריצה לחו"ל

ברמת הגולן ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות, וכשמדובר בחודשי הקיץ, יש אטרקציות ששווה לברר עליהן ולהזמין אותן מראש. הדרך המומלצת ביותר ליהנות מהאזור היא באמצעות השכרת רכב שתאפשר לכם להתנייד בקלות ובבטיחות.