פארק המצפה התת ימי באילת ממשיך להיות לאטרקציה הכי חמה בעיר כבר למעלה מ-40 שנה, ולא סתם: הוא מעניק למבקרים חוויה חד פעמית והצצה לחיים במים - משוניות אלמוגים, דגיגונים קטנים וסוסי ים ועד לכרישים גדולים שבדיוק כמוכם, מתרגשים מהמפגש ומתקרבים אל חלונות התצפית כדי לראות אתכם מקרוב.

מגדל המצפה

מדגל המצפה נמצא בעומק של לא פחות מ-6 מטרים מתחת לפני הים. בעומקים שכאלה, אפשר להיחשף לסודותיהם של בעלי החיים ושוניות האלמוגים, בסביבה טבעית לחלוטין. תוכלו לראות מאות דגים בצבעים וגדלים שונים החיים בתוך השוניות, מוצאים בהן מקום מסתור מטורפי הים הגדולים ונהנים לשחק ביניהם. בקומה העליונה של המגדל, כ-23 מטר מעל פני המים, תוכלו לחוות תצפית נהדרת על כל המפרץ ובקומה האמצעית, ליהנות ממגוון המסעדות והחנויות כ-100 מטר מקו החוף אל תוך הים.

קורל 2000

הפארק התת ימי באילת מציג תצוגה עשירה של בעלי חיים שונים ומשונים בעשרות אקווריומים וחדרים נסתרים שמאפשרים לראות את החי מזוויות שונות. בקורל 2000, סירת זכוכית ענקית אשר הבטן שלה ממוקמת כ-1.5 מטר מתחת לפני הים, תצאו לשייט בין שמורות האלמוגים והגנים היפניים ותחוו את החיים מתחת לפני המים ממש במרחק נגיעה, דרך 48 החלונות העוטפים את הסירה. השייט אורך כ-20 דקות וההנאה מובטחת למבוגרים ולילדים. וכן, יש גם מקומות ישיבה שיאפשרו לכם לנוח, להתרגש ולהתרשם מכל הפלא הזה.

האושינריום

תמיד חלמתם לדעת כיצד זה מרגיש לגעת בכריש? באושינריום, אולם מרווח וממוזג המכיל כ-140 מקומות ישיבה, תולכו ליהנות מסימולאטור ענק שייקח אתכם לחוויה מעולם אחר: סרט של מספר דקות על עולמם של הכרישים אשר מוקרן על מסך HD, וישיבה על במות חכמות שנעות בהתאם להתרחשויות בסרט.

המצפה התת ימי - שלמה סיקסט השכרת רכב

עולם הכרישים

בבריכה המשתרעת על פני שטח של 575 מר', תפגשו פנים אל פנים עם כ-18 כרישים נלהבים, החיים להם ילד עם חתולי ים, עטלף ים ואלפי דגים – כמשפחה אחת. עומקה של הבריכה הוא 6 מטרים, והמים המוזרמים אל בריכת הכרישים היחידה מסוגה במזרח התיכון נשאבים מהים מעומק של 40 מטר. הביקור בעולם הכרישים משלב את כל החושים: חדרים חשוכים עם חלונות מוארים, מנהרות שקופות, חלונות ענק וחדר אינטראקטיבי עם סרטונים, משחקים מיוחדים ופעילויות שונות שילמדו אתכם על חייהם המיוחדים של הכרישים.

המסע אל עולם המים

לצד הפעילויות השונות במלון ובבריכה, קחו לכם זמן לבקר במצפה התת ימי באילת. החוויה המלמדת והמרגשת תשאיר אתכם סקרנים ומרותקים מהפגישה עם עולם החי של מפרץ אילת – ותהיה לאטרקציה המיוחדת שכולם יזכרו מהחופשה.

אתם מוזמנים להגיע אל המצפה התת ימי באילת מכל רחבי ישראל באמצעות שירותי השכרת רכב מבית שלמה סיקסט. טיול מהנה!