יותר ויותר מטיילים נוהגים לשכור רכב לטיול בארץ ויש לכך סיבות טובות. טיול ברכב שכור מציע ערך מוסף רב לטיול שלכם. מעבר לנופים והמרחבים, תוכלו ליהנות גם מחוויית נהיגה ברכב חדש ומאובזר בדיוק לפי הצרכים שלכם. אספנו עבורכם מספר טיפים לקראת הטיול הקרוב שלכם ברכב שכור לאורכה ולרוחבה של ארצנו היפה. 

טיפים חשובים

1. גודל הרכב ותא המטען – הקפידו לבחור ברכב שיתאים למספר הנוסעים וקחו בחשבון את תא המטען ומה שאתם מתכננים לאחסן בו. האם הרכב מתאים לילדים? האם המחיר תואם את התקציב המתוכנן? יש לקחת את כל אלו בחשבון.

2. קראו את התקנון – חשוב מאוד לעבור על כל הסעיפים ולשאול את הנציג על כל סעיף שאינו ברור.

3. חשוב לזכור בדיוק באיזה תאריך יש להחזיר את הרכב ואף עד איזו שעה מדויקת. איחור במועד ההחזרה עלול לעלות לכם בתשלום נוסף.

4. בעת קבלת הרכב יש לבדוק שמיכל הדלק מלא ויש להקפיד להחזיר את הרכב עם כמות דלק זהה.

5. חשוב מאוד לסקור את סעיפי הביטוח הכלול במחיר ההשכרה, אילו כיסויים הוא כולל, האם ישנן  הרחבות דרושות והאם ישנה הגבלת גיל לנהג המבוטח.

6. בדקו האם ישנה השתתפות עצמית במקרים של גניבות או נזק לרכב מכל סיבה שהיא.

7. שירותי גרירה וחילוץ – בעת קבלת הרכב, ודאו כי יש לכם את מספר הטלפון של שירות הלקוחות לכל שאלה ולמקרה בו תדרשו לשירותי דרך.


השכרת רכב לטיול בארץ


יתרונות בטיול עם רכב שכור

 • רכב שכור ניתן לאסוף במקום מסוים ולהחזיק במקום על פי בחירה. כאן טמון יתרון גדול המאפשר גמישות רבה בטיול וחיסכון בזמן.
   
 • לחברת ההשכרה שירות לקוחות ומוקד טלפוני הפעיל מסביב לשעון, ניתן להיעזר במוקד בכל עניין.
   
 • חוויית נסיעה! תוכלו לטייל ברכב חדש ונקי, בטיחותי ומתוחזק היטב העובר טיפולים שוטפים ומספק חווית נהיגה מהנה, מתקדמת ובטוחה.
   
 • חופש הבחירה – כחלק מהטיול, תוכלו לבחור לכם רכב מתוך מגוון עצום של רכבים, מרכבי יוקרה מפנקים דרך רכבי שטח ועד לרכבים גדולים ומרווחים במיוחד.
   
 • כל רכב שכור ניתן להתאמה עבור הלקוח כגון הוספת כיסא לתינוק, גגון לאחסון על הגג, דיבורית בלוטות' ועוד.
   

טיול מהנה!

לשלמה סיקסט יותר מ-25 סניפי השכרת רכב בפריסה ארצית. נסיעה מהנה ובטוחה!