סוכן?התחבר על מנת לקבל את המידע המיועד רק אליךהקלד את שם המשתמש שלך והסיסמה שקיבלת

שכחתי סיסמה או שם משתמש

יש לך קוד קופון?הקלד את קוד הקופון על מנת לקבל את המחירים המיועדים רק לך

טיפים להשכרת רכב בישראל

המכוניות הכי מבוקשות בישראל

האם יש לכם תחושה שאתם רואים סביבכם הרבה מכוניות קיה פיקנטו וטויוטה קורולה על הכביש? אתם לא טועים. עשינו מחקר קטן וריכזנו עבורכם את רשימת הרכבים הפופלאריים בישראל לשנת 2015.

יכולים לנחש איזה יצרני רכב בפנים? הכנסו ובררו

 

קרא עוד
טיפים לתחזוקה של רכב

פעמים רבות משווים את מערכות הרכב השונות לתזמורת סימפונית שכל אחד ממרכיביה חייב להיות מכוון כדי שהמוסיקה תישמע במיטבה. בשל השילוב של מערכות הרכב זו בזו, תקלה שמתרחשת באחת מהן יכולה להשפיע ולגרום לבלאי מואץ גם במערכות אחרות, ובסופו של דבר להעצים תקלות ולהגדיל את ההוצאות על הטיפול בהן. ניתן למנוע זאת באמצעות הרגלי שימוש נכונים ותחזוקה שוטפת ראויה. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שימושיים וקלים שיעזרו לכם לשמור על הרכב שלכם ולשיחסו לכם הוצאה גדולה של כסף, שלמה Sixt מאחלת לכם נסיעה בטוחה.

קרא עוד

לכל מדינה חוקי תעבורה משלה וכך גם בישראל. אם הנך מתכוון לשכור רכב ולנהוג בישראל באמצעות רישיון הנהיגה הזר שלך, ישנם מספר כללים, חוקים ותקנות מקומיות שכדאי לשים אליהם לב, טרם נסיעתך בכבישי הארץ.

קרא עוד
איך לשכור רכב בחוכמה

אין ספק כי רכב שכור הוא פתרון מצוין למי שזקוק לניידות לזמן קצוב או למטרה מוגדרת. מגוון הדגמים שמציעות היום חברות ההשכרה בישראל עשוי להיות מסחרר, ולכן חשוב לבחור בצורה נכונה ומדויקת ככל שניתן, כדי להפיק את מרב ההנאה מהמכונית הזמנית שלכם. רוצים לשכור רכב ואתם לא בטוחים מה חשוב לבדוק? המאמר הזה בשבילכם

קרא עוד
השכרת רכב לחודש

השכרת רכב לטווח ארוך מהווה פתרון יעיל ומשתלם עבור נהגים הזקוקים לרכב לתקופה של כחודש ויותר ומבקשים להימנע מלהיות כבולים בהוצאות תחזוקה ובבירוקרטיה הנלוות לאחזקת רכב פרטי.

קרא עוד