שלמה סיקסט
ליסינג - rent a car

השכרת רכב בחו"ל > מאמרים > השכרת רכב בגרמניה

השכרת רכב בגרמניה

מאת שלמה Sixt

 השכרת רכב בגרמניה 

 

בעמוד זה תוכלו למצוא תוצאות חיפוש עבור השכרת רכב בגרמניה, בין אם אתם מגיעים לגרמניה לצרכי טיול ובין אם אתם מגיעים לגרמניה במסגרת נסיעת עסקים. השכרת רכב בגרמניה היא הפתרון האידיאלי והנוח ביותר להתנייד ברחבי המדינה.

השכרת רכב בגרמניה מאפשרת לך טיול קל ונוח בגרמניה. עם מערכת הכבישים המשוכללת, שרובם אינם מוגבלים במהירות הנסיעה, עם מכוניות מהירות כגון: מרצדס, פורשה, ב.מ.וו ועוד, תוכל ליהנות מהשכרת רכב בגרמניה.

 

טיפים להשכרת רכב בגרמניה:

 

  • הצטיידו עוד מהארץ ברישיון נהיגה בינלאומי תקף - נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף משמעותה עבירה על החוק והשוטרים לא יהססו לרשום דו"חות לתיירים. למידע נוסף על רישיון נהיגה בינלאומי - לחצו כאן
  • דלק - חשוב להקפיד על תדלוק באופן סדיר ולא להמתין עד לריקון המיכל. לפי החוק בגרמניה, רכב שנתקע בכביש המהיר (האוטובאן) ללא דלק עובר על החוק, השוטרים בגרמניה מקפידים על אכיפת החוק גם אם מדובר ברכב שכור. רוב תחנות הדלק פתוחות מ-08:00 בבוקר ועד 20:00. תחנות דלק מסוימות בערים הגדולות פתוחות 24 שעות ביממה.
  • חשמליות - לרכבות החשמליות בגרמניה יש זכות קדימה אך יש להתייחס אליהן כאל מכונית ומותר ליסוע בנתיבים שלהן.
  • הגבלת מהירות - בכבישים מהירים בגרמניה אין הגבלת מהירות, אך חשוב להתאים את מהירות הנסיעה לתנאי הדרך, במיוחד מאחר ואינכם מכירים את הדרך והכבישים.
  • פקקי תנועה - רשת הכבישים בגרמניה הינה מפותחת ומודרנית אך בשעות השיא ייתכנו פקקים ולכן נסו לתכנן את נסיעתכם כך שלא תיאלצו לעמוד בפקקים.

 

שלמה Sixt משכירה רכבים ביעדים רבים בגרמניה וביניהם:

מינכן , פרנקפורט, ברלין

 

נסיעה נעימה עם שלמה Sixt.